Elektrofyziologické vyšetření srdečního převodního systému

Invazivní elektrofyziologické vyšetření srdečního převodního systému. Film představuje základy invazívního elektrofyziologického vyšetření srdečního převodního systému. Kromě ukázky základní techniky katetrizačního vyšetření dává divákovi možnost blíže pochopit způsob záznamu a analýzu intrakardiálních EKG signálů. Film je určen pro výuku studentů LF a středního zdravotnického personálu.

Klíčová slova: Vyšetřování převodního systému srdce, vyšetření arytmií

autor: Lubomír Křivan, Milan Kozák, Jitka Vlašínová, Jaroslav Winkler | pracoviště: Interní kardiologická klinika | publikováno: 10.11.2005 | poslední úpravy: 15.11.2007
citace: Křivan Lubomír, Milan Kozák, Jitka Vlašínová, Jaroslav Winkler: Elektrofyziologické vyšetření srdečního převodního systému. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 10.11.2005, poslední aktualizace 15.11.2007 [cit. 2017-11-20] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-26-elektrofyziologicke-vysetreni-srdecniho-prevodniho-systemu.html>. ISSN 1801-6103.