Odstranění lipomu na operačním sále

Video zobrazuje operační postup při odstranění velkého nezhoubného nádoru tukové tkáně (lipomu). Výukový materiál je určen pro bakalářské a magisterské studenty, dále pro absolventy, a ty, kteří dosáhli pokročilých znalostí během studia. Tento obrazový materiál vznikl na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.

html Odstranění lipomu na operačním sále Přejít - Odstranění lipomu na operačním sáleOtevřít v novém okně - Odstranění lipomu na operačním sále 7.4.2016 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: operace, lipom, exstirpace

autor: Jiří Vokurka, Jaroslav Winkler | pracoviště: I. chirurgická klinika | publikováno: 10.11.2005 | poslední úpravy: 6.10.2011
citace: Vokurka Jiří, Jaroslav Winkler: Odstranění lipomu na operačním sále. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 10.11.2005, poslední aktualizace 6.10.2011 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-30-odstraneni-lipomu-na-operacnim-sale.html>. ISSN 1801-6103.