Mikroskopická anatomie

Učební text a atlas mikroskopické anatomie v nové verzi aplikace MedAtlas 2.0. Elektronická podoba skript má sloužit studentům magisterských i bakalářských oborů pro přípravu na praktická cvičení z histologie a embryologie a je hlavním studijním materiálem pro studenty nového bakalářského oboru: zdravotní laborant. Tento hypertextový atlas je součástí projektu MedAtlas.

Autoři projektu: M. Sedláčková, L. Ilkovics
Autoři textové části: D. Horký, S. Čech
Autoři obrazové části: M. Sedláčková, L. Ilkovics
Autor flash prezentace: L. Ilkovics