Přístup do DynaMed pro LF MU

Pro LF MU se podařilo vyjednat roční přístup (09/2006 - 09/2007) do projektu DynaMed, který studentům zpřístupňuje více než 1800 klinicky orientovaných výtahů z předních respektovaných publikací, od lékařských společností i jednotlivých přispěvovatelů.

Volný přístup je možný z IP adres LF MU: navštivte stránku http://search.ebscohost.com a klikněte na odkaz DynaMed.

DynaMed provides clinically-organized summaries for more than 1,800 topics. A simple yet powerful topically-driven menu allows physicians, medical students and other health care professionals to research high-end synthesized information from respected publications, associations, and contributing clinicians. DynaMed is updated daily and monitors the content of over 500 medical journals directly and indirectly by using ten journal review services. Each publication is reviewed cover-to-cover, and each article is evaluated for clinical relevance and scientific validity. Through this process of systematic literature surveillance, the best available evidence determines the content of DynaMed.

html DynaMed Přejít - DynaMedOtevřít v novém okně - DynaMed 27.9.2011 uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: DynaMed, databáze, publikace

Obor:

autor: Daniel Schwarz | pracoviště: Institut biostatistiky a analýz | publikováno: 4.9.2006 | poslední úpravy: 1.11.2011
citace: Schwarz Daniel: Přístup do DynaMed pro LF MU. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 4.9.2006, poslední aktualizace 1.11.2011 [cit. 2018-10-19] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-381-pristup-do-dynamed-pro-lf-mu.html>. ISSN 1801-6103.