Zhotovení western blotu

Video "Zhotovení western blotu" seznamuje diváka ve zkratce s podstatnými (obecnými) fázemi provedení této sérologické reakce. Všechny kroky jsou přehledně uspořádány od přípravy materiálu až po odečet hotové reakce. Výukové video zachycuje činnost rutinní sérologické laboratoře, ve které je western blot využíván nejčastěji pro diagnostiku lymeské boreliózy.

html Zhotovení western blotu Přejít - Zhotovení western blotuOtevřít v novém okně - Zhotovení western blotu 7.4.2016 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: western blot, sérologie, vyšetřovací metody, syfilis, lymeská borrelióza

autor: Vladana Woznicová, Jaroslav Winkler | pracoviště: Mikrobiologický ústav | publikováno: 31.1.2007 | poslední úpravy: 15.11.2007
citace: Woznicová Vladana, Jaroslav Winkler: Zhotovení western blotu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 31.1.2007, poslední aktualizace 15.11.2007 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-412-zhotoveni-western-blotu.html>. ISSN 1801-6103.