Klasifikace snímků ve výukovém archivu klinické obrazové dokumentace

Interaktivní slovníček kódů MKN (ICD10) spolu s názvy klasifikací pomůže při zařazování studií do archivu. K dispozici je ve slovníku i výběr radiologické klasifikace dle Daehnert et. al. Klasifikace je v anglickém jazyce. Do vyhledávacího okénka napište kousek řetězce (např. fract) a chvilku počkejte, v zápětí se vám objeví seznam nalezených klasifikací - slovník pracuje v režimu našeptávače.

Klíčová slova: MKN, ICD, ICD10, klasifikace

autor: Daniel Schwarz, Ivo Šnábl | pracoviště: Institut biostatistiky a analýz | publikováno: 26.10.2007 | poslední úpravy: 3.11.2011
citace: Schwarz Daniel, Ivo Šnábl: Klasifikace snímků ve výukovém archivu klinické obrazové dokumentace. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 26.10.2007, poslední aktualizace 3.11.2011 [cit. 2018-11-15] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-428-klasifikace-snimku-ve-vyukovem-archivu-klinicke-obrazove-dokumentace.html>. ISSN 1801-6103.