Jak napsat bakalářskou práci

Publikace „Jak napsat bakalářskou práci“ shrnuje nejdůležitější informace a doporučení pro studenty, kteří stojí před úkolem zpracovat a prezentovat svou bakalářskou práci jako součást státní závěrečné zkoušky. Poskytuje metodický návod pro jednotlivé etapy tvorby práce. Zabývá se výběrem a formulací problému, cílů a předpokladů práce. Obsahuje návod pro práci s informacemi a literaturou, pro formální i obsahovou stránku práce. Doporučuje harmonogram práce i postup přípravy studenta na obhajobu bakalářské práce. Lze ji využít také jako návod pro další závěrečné či ročníkové práce. Je určena studentům bakalářských oborů – zejména pak studentkám porodní asistence.

Klíčová slova: Bakalářská práce, problém, cíle, hypotézy, práce s literaturou, citace, harmonogram, forma a obsah práce, hodnocení, obhajoba

Obor:

autor: Radka Wilhelmová | pracoviště: Katedra porodní asistence | publikováno: 23.6.2008 | poslední úpravy: 5.12.2011
citace: Wilhelmová Radka: Jak napsat bakalářskou práci. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 23.6.2008, poslední aktualizace 5.12.2011 [cit. 2019-06-18] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-470-jak-napsat-bakalarskou-praci.html>. ISSN 1801-6103.