Informace o 1. autorovi článku z databáze:
doc. MUDr. Julie Bienertová Vašků, Ph.D.
jbienert(at)med.muni.cz
Lékařská fakulta
LF MU
telefon: 549498439
fax: 542213996
adresa: Komenského nám. 2
662 43 Brno

Praktikum z patologické fyziologie

Text Praktikum z patologické fyziologie je souborem návodů do praktických cvičení z Patologické fyziologie; kromě detailních postupů jednotlivých experimentálních praktických cvičení obsahuje i stručný úvod do problematiky a návod na statistické zpracování výsledků. Tento výukový materiál má formu skript, která jsou členěna do několika tematicky ucelených částí.

Klíčová slova: patologická fyziologie, pokusy na zvířatech, laboratorní metody, statistické zpracování dat

Recenzováno
informace

Garant

doc. Ing. Daniel Schwarz, Ph.D.
ICT, IBA MU
telefon: +420 549 497866
e-mail: redakce.portal(at)med.muni.cz

Recenzenti

prof. MUDr. Marie Nováková, Ph.D.
Fyziologický ústav, LF MU
e-mail: majka(at)med.muni.cz

autor: Julie Bienertová Vašků, Dana Bučková, Lydie Izakovičová Hollá, Michal Jurajda, Kateřina Kaňková, Šárka Kuchtíčková, Lukáš Pácal, Anna Vašků, Vladimír Znojil | pracoviště: Ústav patologické fyziologie | publikováno: 16.2.2009 | poslední úpravy: 3.6.2011
citace: Bienertová Vašků Julie, Dana Bučková, Lydie Izakovičová Hollá, Michal Jurajda, Kateřina Kaňková, Šárka Kuchtíčková, Lukáš Pácal, Anna Vašků, Vladimír Znojil: Praktikum z patologické fyziologie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 16.2.2009, poslední aktualizace 3.6.2011 [cit. 2017-12-12] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-485-praktikum-z-patologicke-fyziologie.html>. ISSN 1801-6103.

• informace  (foitzikpavel@seznam.cz, 27.3.2009, 15:45)
    mam organy opačně položené,dextrokardie situs viscerum inversus total,chci se zeptat jestli bych mohl dat tělo na výskum u nás nebo v zahraničí  finanční nahrada děkuji