Edukační sborník MEFANET Report 02

U příležitosti červnového zasedání Koordinační rady projektu MEFANET byla zástupcům zapojených lékařských fakult distribuována tištěná verze edukačního sborníku rozšířených příspěvků z konference MEFANET 2008. Sborník byl vydán v nákladu 1000 ks a je neprodejný; na každou lékařskou fakultu v České republice a na Slovensku bylo odesláno 60-100 ks. Sborník v elektronické podobě si můžete stáhnout zde.

Editoři: Ing. Daniel Schwarz, Ph.D. (IBA LF MU), doc. RNDr. Ladislav Dušek, Ph.D. (IBA LF MU), prof. MUDr. Stanislav Štípek, DrSc. (1. LF UK), prof. MUDr. Vladimír Mihál, CSc. (LF UP), Dr. Chris Paton (National Institute of Health Innovation, University of Auckland, New Zealand)

pdf MEFANET Report 02 Stáhnout - MEFANET Report 02Otevřít v novém okně - MEFANET Report 02 9.6.2009 3.99 MB kdokoli Creative Commons License
html Projekt MEFANET: MEdical FAculties Educational NETwork Přejít - Projekt MEFANET: MEdical FAculties Educational NETworkOtevřít v novém okně - Projekt MEFANET: MEdical FAculties Educational NETwork 2.4.2008 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: zdravotnická informatika, konference, sborník

autor: Daniel Schwarz, Lenka Šnajdrová | pracoviště: Institut biostatistiky a analýz | publikováno: 9.6.2009 | poslední úpravy: 7.9.2011
citace: Schwarz Daniel, Lenka Šnajdrová: Edukační sborník MEFANET Report 02. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 9.6.2009, poslední aktualizace 7.9.2011 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-495-edukacni-sbornik-mefanet-report-02.html>. ISSN 1801-6103.