Edukační sborník MEFANET Report 02

U příležitosti červnového zasedání Koordinační rady projektu MEFANET byla zástupcům zapojených lékařských fakult distribuována tištěná verze edukačního sborníku rozšířených příspěvků z konference MEFANET 2008. Sborník byl vydán v nákladu 1000 ks a je neprodejný; na každou lékařskou fakultu v České republice a na Slovensku bylo odesláno 60-100 ks. Sborník v elektronické podobě si můžete stáhnout zde.

Editoři: Ing. Daniel Schwarz, Ph.D. (IBA LF MU), doc. RNDr. Ladislav Dušek, Ph.D. (IBA LF MU), prof. MUDr. Stanislav Štípek, DrSc. (1. LF UK), prof. MUDr. Vladimír Mihál, CSc. (LF UP), Dr. Chris Paton (National Institute of Health Innovation, University of Auckland, New Zealand)

MEFANET Report 02 9.6.2009 3.99 MB kdokoli Creative Commons License
 Projekt MEFANET: MEdical FAculties Educational NETwork 2.4.2008 kdokoli Creative Commons License