Edukační sborník MEFANET Report 04

Konference MEFANET 2010 se vedle obecných aspektů elektronické podpory výuky zabývala také dopadem tohoto fenoménu na morfologické obory medicíny. Jedním z výstupů ze setkání odborníku z oblasti medicínského vzdělávání bylo vydání tištěného postkonferenčního edukačního sborníku MEFANET report 04, který je distribuován na každou českou a slovenskou lékařskou fakultu. Dílo obsahuje výhradně anglicky psané příspěvky a je dostupné také v elektronické podobě.

Editoři: Ing. Daniel Schwarz, Ph.D. (IBA LF MU), Mgr. Martin Komenda (IBA LF MU), prof. MUDr. Stanislav Štípek, DrSc. (1. LF UK), prof. MUDr. Vladimír Mihál, CSc. (LF UP), doc. RNDr. Ladislav Dušek, Ph.D. (IBA LF MU)

MEFANET report 04 7.9.2011 7.3 MB kdokoli Creative Commons License
 Projekt MEFANET: MEdical FAculties Educational NETwork 2.4.2008 kdokoli Creative Commons License