Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Michal Jurajda, Ph.D.
mjuraj(at)med.muni.cz
Ústav patologické fyziologie
LF MU
telefon: 549494376
adresa: Komenského nám. 2
662 43 Brno

Praktikum z patologické fyziologie

Praktikum z patologické fyziologie je učební text, který bude sloužit k výuce praktických cvičení studentů všeobecného lékařství a zubního lékařství. Text je rozdělen do dvou částí. První část je věnována experimentálním zvířecím modelům. Druhá část popisuje experimenty prováděné bez použití laboratorních zvířat.

Klíčová slova: Patologická fyziologie, experiment na zvířeti, alternativní modely

Recenzováno
informace

Garant

doc. Ing. Daniel Schwarz, Ph.D.
ICT, IBA MU
telefon: +420 549 497866
e-mail: redakce.portal(at)med.muni.cz

Recenzenti

prof. MUDr. Marie Nováková, Ph.D.
Fyziologický ústav, LF MU
e-mail: majka(at)med.muni.cz

prof. MUDr. Jaroslav Veselý, CSc.
Ústav patologické fyziologie, Univerzity Palackého v Olomouci
e-mail: jaroslav.vesely(at)upol.cz

autor: Michal Jurajda, Julie Bienertová Vašků, Lydie Izakovičová Hollá, Kateřina Kaňková, Michal Masařík, Lukáš Pácal, Monika Pávková Goldbergová, Anna Vašků | pracoviště: Ústav patologické fyziologie | publikováno: 18.1.2013 | poslední úpravy: 8.7.2013
citace: Jurajda Michal, Julie Bienertová Vašků, Lydie Izakovičová Hollá, Kateřina Kaňková, Michal Masařík, Lukáš Pácal, Monika Pávková Goldbergová, Anna Vašků: Praktikum z patologické fyziologie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 18.1.2013, poslední aktualizace 8.7.2013 [cit. 2017-09-22] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-605-praktikum-z-patologicke-fyziologie.html>. ISSN 1801-6103.