Interaktivní embryologický atlas člověka (3. vydání)

Interaktivní embryologický atlas člověka je obrazovým doplněním učebních textů embryologie. Atlas v české i anglické verzi přehledně ilustruje prenatální vývoj člověka a sleduje změny, ke kterým dochází v průběhu prvních dnů a týdnů po oplodnění. V atlase jsou použity zcela původní mikrofotografie, které jsou stručně a výstižně popsány, aby bylo dosaženo srozumitelnosti a snadnějšího pochopení vývojových přeměn probíhajících u člověka. Nově obsahuje interaktivní studijní cvičení, která doplňují informace získané při práci s atlasem. Pomůcka je určena zejména pro výuku LF:ZLHE0221c Histologie a embryologie I – cvičení, LF:VSHE0322c Histologie a embryologie II – cvičení, LF:ZLHE0322c Histologie a embryologie II – cvičení.

html Interaktivní embryologický atlas člověka (3. vydání) Přejít - Interaktivní embryologický atlas člověka (3. vydání)Otevřít v novém okně - Interaktivní embryologický atlas člověka (3. vydání) 22.9.2015 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: embryologický atlas člověka, zárodek člověka, lidský plod, embryologie

Probíhá recenzní řízení

autor: Jana Dumková, Marek Stehlík | publikováno: 24.6.2013 | poslední úpravy: 22.9.2015
citace: Dumková Jana, Marek Stehlík: Interaktivní embryologický atlas člověka (3. vydání). Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 24.6.2013, poslední aktualizace 22.9.2015 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-610-interaktivni-embryologicky-atlas-cloveka-3-vydani.html>. ISSN 1801-6103.