Genetika v zubním lékařství

Výukový text „Genetika v zubním lékařství“ shrnuje základní pojmy a poznatky z oblasti genetiky a ve speciální části se zaměřením na zubní lékařství. Tato výuková publikace je určena pro studenty Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně předmětu Genetika v zubním lékařství (ZLGE061p, ZLGE061c).

pdf Genetika v zubním lékařství Stáhnout - Genetika v zubním lékařstvíOtevřít v novém okně - Genetika v zubním lékařství 12.3.2015 1.22 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Genetika, gen, dědičnost, komplexní onemocnění

autor: Monika Pávková Goldbergová, Anna Vašků, Lýdie Izakovičová Hollá, Renata Gaillyová | pracoviště: Ústav patologické fyziologie | publikováno: 12.3.2015 | poslední úpravy: 12.3.2015
citace: Pávková Goldbergová Monika, Anna Vašků, Lýdie Izakovičová Hollá, Renata Gaillyová: Genetika v zubním lékařství. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 12.3.2015, poslední aktualizace 12.3.2015 [cit. 2017-09-22] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-632-genetika-v-zubnim-lekarstvi.html>. ISSN 1801-6103.