Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů (2. vydání)

Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů je obrazovým doplněním učebních textů histologie. Elektronově mikroskopické snímky jsou zcela původní, jsou popsány a doplněny textem, který shrnuje morfologické a funkční charakteristiky dané oblasti. Jednotlivé kapitoly atlasu obsahují nejen základní medicínské informace, ale jsou přidány i recentní odborné informace. Atlas obsahuje zcela nové kapitoly z obecné histologie.

html Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů (2. vydání) Přejít - Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů (2. vydání)Otevřít v novém okně - Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů (2. vydání) 31.1.2019 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: elektronová mikroskopie, ultrastruktura, buňka, tkáně, histologie

Probíhá recenzní řízení

autor: Jana Dumková | pracoviště: Ústav histologie a embryologie | publikováno: 4.12.2018 | poslední úpravy: 2.5.2019
citace: Dumková Jana: Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů (2. vydání). Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 4.12.2018, poslední aktualizace 2.5.2019 [cit. 2019-08-25] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-680-elektronove-mikroskopicky-atlas-tkani-a-organu-2-vydani.html>. ISSN 1801-6103.