Individuální ošetřovatelská praxe II [BSIP0422]

Řazeno podle: priorita a čas poslední úpravy

Základy ošetřovatelských postupů a intervencí

Odborný text s názvem „Základy ošetřovatelských postupů a intervencí„ je multimediální elektronický výukový materiál [webová stránka, skripta ke stažení Adobe Acrobat (PDF) a eBook reader (ePub)]. Důraz je kladen na názornost a přehlednost ošetřovatelských metod, postupů a činností prostřednictvím detailní fotodokumentace v souladu s nejnovějšími trendy ošetřovatelství. K dispozici je přehled základních ošetřovatelských postupů, které jsou součástí profesních dovedností nelékařských a lékařských oborů. Součástí textu je aplikace určená k procvičování odborné terminologie.

autor: Natália Beharková, Dana Soldánová | obor: Nelékařské zdravotnické vědy | publikováno: 5.5.2017 | poslední úpravy: 5.6.2017 | Creative Commons License