Histologie a embryologie II - přednáška [aZLHE0322p]

Řazeno podle: priorita a čas poslední úpravy

Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů (2. vydání)

Elektronově mikroskopický atlas tkání a orgánů je obrazovým doplněním učebních textů histologie. Elektronově mikroskopické snímky jsou zcela původní, jsou popsány a doplněny textem, který shrnuje morfologické a funkční charakteristiky dané oblasti. Jednotlivé kapitoly atlasu obsahují nejen základní medicínské informace, ale jsou přidány i recentní odborné informace. Atlas obsahuje zcela nové kapitoly z obecné histologie.

autor: Jana Dumková | obor: Histologie, embryologie | publikováno: 4.12.2018 | poslední úpravy: 2.5.2019 | Creative Commons License