Akutní infarkt myokardu - patofyziologie, diagnostika a léčba

Obsahem tohoto výukového filmu je stručný úvod do problematiky vzniku akutního infarktu myokardu, dále je ukázán postup koronarografického vyšetření a v poslední části filmu je ukázána léčba infarktu myokardu pomocí přímé koronární angioplastiky.

wmv Akutní infarkt myokardu - patofyziologie, diagnostika a léčba Stáhnout - Akutní infarkt myokardu - patofyziologie, diagnostika a léčbaOtevřít v novém okně - Akutní infarkt myokardu - patofyziologie, diagnostika a léčba 17.3.2006 49.63 MB registrovaný uživatel Creative Commons License

Klíčová slova: angioplastika, koronarografie, stent

autor: Ladislav Groch | publikováno: 17.3.2006 | poslední úpravy: 7.6.2011
citace: Groch Ladislav: Akutní infarkt myokardu - patofyziologie, diagnostika a léčba. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 17.3.2006, poslední aktualizace 7.6.2011 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-359-akutni-infarkt-myokardu-patofyziologie-diagnostika-a-lecba.html>. ISSN 1801-6103.