Artroskopie zápěstí

Artroskopie zápěstí je progresivně rozvíjející se operační technika, která má v oboru chirurgie ruky nezastupitelnou funkci. Cílem tohoto videa je prezentovat techniku artroskopie zápěstí jako metodu diagnostickou i terapeutickou a ukázat její základní aplikace v ošetření nejčastějších patologií v oblasti zápěstí.

html Artroskopie zápěstí Přejít - Artroskopie zápěstíOtevřít v novém okně - Artroskopie zápěstí 7.4.2016 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: artroskopie, zápěstí

autor: Igor Čižmář, Jaroslav Pilný, Martin Repko, Ivana Svíženská, Jaroslav Winkler | pracoviště: Klinika úrazové chirurgie | publikováno: 23.6.2006 | poslední úpravy: 15.11.2007
citace: Čižmář Igor, Jaroslav Pilný, Martin Repko, Ivana Svíženská, Jaroslav Winkler: Artroskopie zápěstí. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 23.6.2006, poslední aktualizace 15.11.2007 [cit. 2019-03-25] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-374-artroskopie-zapesti.html>. ISSN 1801-6103.