Informace o 1. autorovi článku z databáze:
Roman VyškovskýInstitut biostatistiky a analýz
LF a PřF MU
Kamenice 3
Brno
LF a PřF MU
telefon: +420 5494949
fax: +420
adresa: Kamenice 3
625 00 Brno

Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu

Sbírka příkladů “Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu” vznikla jako studijní opora k předmětu Lineární a adaptivní zpracování dat (Bi0440). Náplní sbírky jsou příklady, které ukazují použití metod z oblasti digitálního zpracování a analýzy signálů, jejichž cílem je zvýrazňování signálu v šumu nebo transformace naměřených dat tak, aby mohly být objeveny jejich zdánlivě skryté vlastnosti. Sbírku tvoří rozřešené sady skriptů a funkcí v MATLABu, které má student za úkol doplnit podle pokynů v komentářích a dokument se správnými výsledky a objasněním výpočtů.

pdf Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu Stáhnout - Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABuOtevřít v novém okně - Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu 13.2.2018 7.62 MB kdokoli Creative Commons License
html Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu - příklady Přejít - Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu - příkladyOtevřít v novém okně - Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu - příklady 13.2.2018 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Lineární a adaptivní zpracování dat, časové řady, lineární filtrace, kumulace, modely časových řad, adaptivní filtry

Recenzováno
informace

Garant

RNDr. Martin Komenda, Ph.D.
Institut biostatistiky a analýz, Masarkova univerzita
telefon: +420 549494468
e-mail: komenda.m(at)gmail.com

Recenzenti

RNDr. Eva Koriťáková, Ph.D.
Lékařská fakulta a Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita
telefon: 549493158
e-mail: koritakova(at)iba.muni.cz

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Roman Vyškovský, Daniel Schwarz | pracoviště: Institut biostatistiky a analýz | publikováno: 23.12.2017 | poslední úpravy: 27.6.2018
citace: Vyškovský Roman, Daniel Schwarz: Lineární a adaptivní zpracování dat: řešené úlohy v MATLABu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 23.12.2017, poslední aktualizace 27.6.2018 [cit. 2018-12-09] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-672-linearni-a-adaptivni-zpracovani-dat-resene-ulohy-v-matlabu.html>. ISSN 1801-6103.