46. pracovní konference Komise experimentální kardiologie. Sborník abstrakt

Sborník ze společné konference pracovní skupiny Komise experimentální kardiologie České fyziologické společnosti při České lékařské společnosti J. E. Purkyně a Slovenské fyziologické společnosti při Slovenské lékařské společnosti. Sborník obsahuje souhrny příspěvků z oblasti fyziologie, patofyziologie a farmakologie kardiovaskulárního systému.

pdf 46. pracovní konference Komise experimentální kardiologie. Konferenční sborník Stáhnout - 46. pracovní konference Komise experimentální kardiologie. Konferenční sborníkOtevřít v novém okně - 46. pracovní konference Komise experimentální kardiologie. Konferenční sborník 30.10.2018 1.05 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: kardiovaskulární systém, experimentální kardiologie, kardiologie, fyziologie, patofyziologie, farmakologie

autor: Tibor Stračina | pracoviště: Fyziologický ústav | publikováno: 30.10.2018 | poslední úpravy: 30.10.2018
citace: Stračina Tibor: 46. pracovní konference Komise experimentální kardiologie. Sborník abstrakt. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 30.10.2018, poslední aktualizace 30.10.2018 [cit. 2019-05-23] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-679-46-pracovni-konference-komise-experimentalni-kardiologie-sbornik-abstrakt.html>. ISSN 1801-6103.