Automatický programovatelný autosampler AAS Solaar

Výukové video o automatických biochemických vzniklo ve spolupráci OKBH FN Brno, Biochemického ústavu a Centra výpočetní techniky LF MU v Brně. Je opatřeno mluveným komentářem jednak v rámci statického popisu jednotlivých součástí analyzátorů , jednak komentářem provázejícím ukázky funkce. Je zde popsán a při funkci ukázán automatický programovatelný autosampler atomového absorbčního spektrofotometru a automatizované nastavení katodových lamp SOLAAR M6. Délka videa 3 min.

html Analytický přístroj AAS Solaar Přejít - Analytický přístroj AAS SolaarOtevřít v novém okně - Analytický přístroj AAS Solaar 7.4.2016 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: automatizace, klinická biochemie, Solaar

autor: Milan Dastych, Jaroslav Winkler | pracoviště: Katedra laboratorních metod | publikováno: 10.11.2005 | poslední úpravy: 27.10.2011
citace: Dastych Milan, Jaroslav Winkler: Automatický programovatelný autosampler AAS Solaar. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 10.11.2005, poslední aktualizace 27.10.2011 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-9-automaticky-programovatelny-autosampler-aas-solaar.html>. ISSN 1801-6103.