Informace o 1. autorovi článku z databáze:
doc. RNDr. Monika Pávková Goldbergová, Ph.D.
goldberg(at)med.muni.cz
Ústav patologické fyziologie
LF MU
Komenského nám. 2
Brno
Lékařská fakulta
Masarykova univerzita
telefon: +420 549 49 4340
fax: +420
adresa: Kamenice 3
62500 Brno

Výukový atlas patologické fyziologie, 1. část

Výuková publikace Výukový atlas patologické fyziologie, 1. část shrnuje nejnovější poznatky z oblasti patofyziologie v obrazové formě s komentářem. V první části publikace jsou shrnuty poznatky zahrnující kardiovaskulární systém, buněčnou smrt, kloubní zánět a vitamín D. Učební pomůcka je určena pro studenty Lékařské fakulty předmětu Patologické fyziologie, a to jak pro přednášky, tak i praktická cvičení (VSPF0521p, ZLPF0521p, VSPF0521c, ZLPF0521c, BVPF0321p), Nové trendy v Patologické fyziologii (DSNTz01) s přesahem do předmětu Fyziologie a Interní medicíny.

pdf Výukový atlas patologické fyziologie, 1. část Stáhnout - Výukový atlas patologické fyziologie, 1. částOtevřít v novém okně - Výukový atlas patologické fyziologie, 1. část 30.9.2013 1.83 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: patologická fyziologie, kardiovaskulární systém, buněčná smrt, kloub, zánět

Recenzováno
informace

Garant

doc. Ing. Daniel Schwarz, Ph.D.
ICT, IBA MU
telefon: +420 549 497866
e-mail: redakce.portal(at)med.muni.cz

Recenzenti

doc. MUDr. Petr Němec, Ph.D.
I. interní klinika, LF MU
e-mail: petr.nemec(at)fnusa.cz

prof. MUDr. Jiří Vítovec, CSc.
I. interní kardioangiologická klinika, LF MU
e-mail: jiri.vitovec(at)fnusa.cz

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Monika Pávková Goldbergová, Anna Vašků | pracoviště: Ústav patologické fyziologie | publikováno: 25.9.2013 | poslední úpravy: 18.10.2013
citace: Pávková Goldbergová Monika, Anna Vašků: Výukový atlas patologické fyziologie, 1. část. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 25.9.2013, poslední aktualizace 18.10.2013 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-613-vyukovy-atlas-patologicke-fyziologie-1-cast.html>. ISSN 1801-6103.