Základy ošetřovatelství [aVLPP3X1]

Řazeno podle: priorita a čas poslední úpravy

Základy ošetřovatelských postupů a intervencí (2. aktualizované a doplněné vydání)

Aktualizovaná a doplněná verze multimediálního elektronického materiálu „Základy ošetřovatelských postupů a intervencí" v českém jazyce nabízí i anglickou verzi textu. Text je zpracován v elektronické online verzi s možností stažení. Důraz je kladen na názornost a přehlednost ošetřovatelských metod, postupů a činností prostřednictvím detailní fotodokumentace. K dispozici je přehled základních ošetřovatelských postupů, které jsou součástí profesních dovedností lékařských i nelékařských oborů. V české verzi je součástí textu aplikace určená k procvičování odborné terminologie.

autor: Natália Beharková, Dana Soldánová | obor: Nelékařské zdravotnické vědy | publikováno: 13.3.2019 | poslední úpravy: 13.3.2019 | Creative Commons License