Ošetřovatelské postupy II - cvičení [BSOP0222c]

Podpora výuky - Ošetřovatelské postupy

Autor: Andrea Pokorná, Nina Hrtoňová, Marek Stehlík, Martin Komenda

V možnosti využití e-learningových kurzů spatřujeme obrovský potenciál, který umožní zkvalitnit výuku zvláště výrazným rozšířením možností samostudia u studentů prezenční a zejména kombinované formy studia.Celé výukové dílo obsahuje zpracovaný studijní textový materiál, fotodokumentace, videozáznamy, využívá možností okamžité zpětné vazby a korekce nesprávných postupů. Vyučující má možnost odkazů na záznam odpovídajícího procesu jednotlivých ošetřovatelských úkonů i v době, kdy je výuka zaměřena na jinou odbornou problematiku, což zajišťuje kontinuální možnost autoregulačních učebních mechanismů.

Podpora výuky - Ošetřovatelské postupy je vůbec prvním e-kurzem, který vznikl na Lékařské fakultě Masarykovy university. Jeho struktura je velice pečlivě dělena do jednotlivých modulů, které odpovídají týdnům výuky. Hlavními přednostmi kurzu jsou především jeho grafická a obsahová propracovanost.