Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Tomáš Kašpárek, Ph.D.Psychiatrická klinika
LF MU a FN Brno
fax: 547193706
adresa: Jihlavská 20
625 00 Brno

Psychiatrická propedeutika

Tato hypertextová skritpa jsou věnována praktickým cvičením z psychiatrie. Účelem textu je poskytnout povšechný přehled o základních konceptech, které psychiatrie používá, a současně přiblížit psychiatrickou praxi tak, aby se mohl student medicíny smysluplně podílet na vyšetřování pacientů, aby rozuměl dění na psychiatrickém oddělení. Text má tvořit užitečný doplněk standardních psychiatrických učebnic.

html Psychiatrická propedeutika Přejít - Psychiatrická propedeutikaOtevřít v novém okně - Psychiatrická propedeutika 23.10.2009 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: psychiatrie, uvod, etiologie, vysetreni, anamneza, psychopatologie, diagnostika

Recenzováno
informace

Garant

doc. Ing. Daniel Schwarz, Ph.D.
ICT, IBA MU
telefon: +420 549 497866
e-mail: redakce.portal(at)med.muni.cz

Recenzenti

doc. MUDr. Ladislav Hosák, Ph.D.
Psychiatrická klinika, LF HK a FN HK
telefon: +420 495832807
e-mail: hosak(at)lfhk.cuni.cz

MUDr. Ľubomíra Izáková, Ph.D.
Psychiatrická klinika, FNsP Bratislava a LF UK Bratislava
telefon: +420 111 111 111
e-mail: luba.izakova(at)nextra.sk

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 3
rating
uživatelské hodnocení

autor: Tomáš Kašpárek | pracoviště: Psychiatrická klinika | publikováno: 23.10.2009 | poslední úpravy: 11.5.2011
citace: Kašpárek Tomáš: Psychiatrická propedeutika. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty Masarykovy univerzity [online] 23.10.2009, poslední aktualizace 11.5.2011 [cit. 2017-12-12] Dostupný z WWW: <http://portal.med.muni.cz/clanek-509-psychiatricka-propedeutika.html>. ISSN 1801-6103.