Perioperační ošetřovatelská péče – edukace studentů MU Brno, edukace pacientů podstupující operační zákrok na COS I FN Brno

Videozáznam pro studenty, stážisty a návštěvníky Centrálních operačních sálů ve |FN Brno je vytvořen pro jednodušší a snadnější pochopení průchodu operačním traktem, tak aby byl ve všech prostorech operačních sálů dodržen aseptický provoz dle hygienicko-epidemiologického řádu. Připravený videozáznam s doplněným textem slouží jako edukační materiál pro pacienty podstupující operační zákrok na Centrálních operačních sálech ve FN Brno. Pacienti jsou seznámeni s prostředím operačních sálů, s přijetím a kontrolou identifikace pacienta, možnou polohou při operaci a celkovou péčí operačního i anesteziologického týmu v průběhu operace až po ukončení a předání zpět na oddělení.

Informace pro pacienty podstupující operační zákrok ve FN Brno 3.9.2015 kdokoli Creative Commons License
 Informace pro návštěvníky na centrálních operačních sálech ve FN Brno 29.2.2016 kdokoli Creative Commons License