RITM Report II

Informační technologie a telemedicína ve výuce lékařských oborů byly hlavním tématem semináře, jehož druhý ročník se uskutečnil na Lékařské fakultě Masarkovy univerzity 15. listopadu 2006. Při této příležitosti vzniklo druhé číslo publikace Report RITM, jehož elektronickou verzi máte právě před sebou. Převážná část aktivit, o kterých pojednávají jednotlivé příspěvky, byla na LF MU podpořena rozvojovým projektem MŠMT č. 125/2006. Vedle aktivit RITM prezentuje tato publikace také díla kolegů z 1. LF UK a z LF UP, se kterými vstupuje RITM a LF MU do meziuniverzitního projektu MEFANET s cílem vytvořit vzdělávací síť lékařských fakult v ČR.

Sborník RITM II 1.10.2007 5.54 MB kdokoli Creative Commons License